poniedziałek, 6 czerwca 2016

Każdemu warto podarować druga szansę...

Autor: Morgan Matson
Tytuł: Lato drugiej szansy
Wydawnictwo: Jaguar

Taylor Edwards wiedzie całkowicie normalne życie. Niczym się nie wyróżnia, nie ma żadnych wyjątkowych zdolności - w porównaniu do swojego rodzeństwa. Wyróżnia ją jedna cecha niezwykle szybko ucieka od problemów i jakichkolwiek konfrontacji. W jej siedemnaste urodziny dowiaduje się okropnych wieści, które wyciskają w niej cierpienie i rozpacz. Okazuje się, że wcześniej zdrowy ojciec staje się umierający. Wykryto u niego raka w terminalnym stadium. 
 Rodzina postanawia spełnić jego ostanie życzenie i spędzić ostatnie wspólne wakacje w domku nad jeziorem. Byli tam wszyscy razem ostatni raz pięć lat temu. Kiedy już są na miejscu , Taylor zaczyna rozumieć, że musi nauczyć się nie tylko pożegnania, ale również przepraszania i naprawiania win. Na jej drodze ponownie pojawia się Henry, którego porzuciła bez wyjaśnienia w wieku dwunastu lat oraz Lucy, której w dzieciństwie bała się wyjawić prawdę.
Czy będą to ostanie wakacje u boku kochanego ojca?  Czy Henry i Lucy wybaczą dawną krzywdę?
Dowiedźcie się tego sami, życie Taylor ulegnie dużej zmianie, nawet bardzo dużej. Zdradzę wam jeden sekret dziewczyna straci jedną osobę, ale zyska drugą.....

1 komentarz:

  1. Od Morgan Matson czytałam tylko "Az po horyzont", ale panuje przeczytać także i tę :)

    OdpowiedzUsuń